شرکت سجاده فرش سوگند

شرکت سجاده فرش سوگند از بزرگترین شرکت های تولیدی فرش سجاده ای در کاشان است که کیفیت های مختلفی از فرش سجاده ای را بافت می کنند , امروزه این شرکت حدود 500 طرح فرش سجاده ای نیز در کلکسیون طرح های دارد که موجب تمایز و برتری این شرکت در میان شرکت های فرش سجاده ای شده است . شرکت سجاده باف سوگند افتخار مفروش کردن بسیاری از مساجد در ایران و همچنین در کشورهای اسیایی و افریقایی را دارد اما این شرکت چه نوع سجاده هایی تولید می کند و کدام کیفیت از فرش های سجاده ای را از این شرکت خریداری کنیم ؟ بهترین راه برای خرید فرش سجاده ای , خرید اینترنتی فرش سجاده ای از طریق سایت سجاده فرش سوگند می باشد . اما بهترین طرح و پر فروش ترین طرح برای فرش سجاده ای در این شرکت کدام است ؟ 

 

 

فرش سجاده : 

 

 

امروزه فرش های سجاده ای در کیفیت های مختلفی بافته می شوند و شرکت سجاده فرش سوگند نیز با توجه به انکه دستگاه های ماشینی بافندگی متفاوتی دارد می تواند فرش های سجاده ای متفاوتی تولید کندکه از جمله آن فرش های سجاده ای در شانه های مختلف 500 و 700 و 320 و 440 شانه است , امروزه حتی برخی مکان های مهم و معتبر در کشور که به دنبال فرش های سجاده ای کاملا دستبافت گون هستند , فرش های سجاده ای 1000 شانه نیز تولید می کنند اما جنس الیاف فرش های مسجد که شرکت سجاده باف سوگند تولید می کند بسیار متفاوت است که از جمله آن می توان به سجاده های اکرولیک و پلی استر ورجین اشاره کرد در بافت های کیفیت پایین تر حتی سجاده فرش های bcf هم توسط این شرکت تولید و بافت می شود که بیشتر برای مناطق محروم تر ویا حتی برای صادرات به کشورهای عراقی و افغانستانی استفاده می شود , خرید سجاده فرش از شرکت فرش مسجد سوگند وابسته به داشتن اطلاعات کافی درمورد کیفیت فرش های مسجدی می باشد که با ان بتوانیم کیفیت برتری از فرش های مسجدی را انتخاب کنیم . 

 

 

فرش سجاده ای ارزان : 

 


اگر به دنبال خرید فرش سجاده ای ارزان هستید بهتر است اول بدانید که فرش های سجاده ای هر چه کیفیت کمتری داشته باشند قیمت کمتری نیز خواهند داشت مثلا فرش های سجاده ای که با الیاف bcf و پلی استر در کیفیت های پایین تولید می شوند قیمت پایین تری دارند امروزه سجاده فرش هایی هستند که قیمت آن ها از متر مربعی 150 تا 300 هزار تومان بافته می شود که به این سجاده فرش ها , فرش های سجاده ای ارزان گفته می شود , اما اگر کیفیت فرش های سجاده ای صد درصد اکرولیک باشند حتی اگر شانه و تراکم پایینی نیز داشته باشند قیمت آن ها گران تر است در عوض عمر بیشتری دارند اگربه دنبال فرش سجاده ای خوب برای مسجد و حسینیه هستید فرش های سجاده ای اکرولیک در بافت های 500 و 700 شانه خریداری کنید . سجاده های 500 شانه میزان ارتفاع خاب بیشتری دارند اما دستبافت گون نیستند به همین دلیل برای مناطق سردسیر مناسب هستند اما سجاده های 700 شانه در تراکم های بالاتر دستبافت گون هستند و کیفیت فوق العاده ای دارند. 

 

 

فرش سجاده ای محرابی بخریم یا فرش تشریفاتی ؟

 

 

برخی نمی دانند که برای مفروش کردن مسجد و حسینیه بهتر است کدام سجاده فرش ها را خریداری کنند ؟ آیا سجاده فرش محرابی خریداری کنند یا فرش تشریفاتی ؟ باید بگوییم که اگر سجاده فرش را برای مسجد استفاده می کنید که فقط در آن نماز جماعت برگزار می شود بهتر است سجاده های محرابی خریداری کنید اما در نمازخانه ها اگر محیط نمازخانه کوچک است از فرش های محرابی استفاده کنید اما اگر نمازخانه بزرگ بوده و می خواهید علاوه بر نمازخواندن , محلی برای استراحت و یا حتی مطالعه و یا حتی مکانی برای کارهای عقیدتی باشد در این گونه موارد از سجاده های تشریفاتی برای مسجد استفاده کنید پس در حسینیه ها اگر فرش پهن نمی کنید بهتر است همان فرش های تشریفاتی را پهن کنید برخی می پرسند که فرش کناره با فرش های تشریفاتی در چیست ؟ باید بگوییم که فرش های تشریفاتی که برای مساجد استفاده می شوند تنها یک حاشیه دارند که از ان برای قرار دادن مهر استفاده می شود اما فرش های تشریفاتی وکناره ای که به صورت رولی برای مکان های عمومی و حتی  برای راهرو ها استفاده می شود در دو طرف خود دو حاشیه دارند و شکل منسجمی دارند. 

 

 

فرش سجاده ای کاشان بخریم یا فرش سجاده ای مشهد ؟ 

 


از نظر کیفیت فرش های سجاده ای امروزه فرش های سجاده ای مشهد و کاشان یک مشخصه دارند و یکسان اند اما الیاف زمرد مشهد که به الیاف بایر المان نیز معروف اند اگر در فرش های سجاده ای و مسجدی استفاده شوند موجب برتری و کیفیت بالا و نرمی بیشتر از حد فرش های مسجدی می گردند طوری که اگر نمره نخ فرش های سجاده ای هر دو یکسان باشند و مثلا در بافت های 500 شانه نمره 18 داشته باشند الیافی که بایر المان و یا زمرد مشهد باشند کیفیت بهتری دارند و نرم و لطیف ترند اما اگر به دنبال فرش های سجاده ای هستید که 1000 و یا 1200 شانه باشند که امروزه در مساجد کمتر استفاده می شوند زیرا که قیمت فرش های مسجد بسیار بالاست بهتر است که از کاشان خریداری کنید , زیرا که فرش های ماشینی 1000 و 1200 شانه با دستگاههای فرش ماشینی پیشرفته بافته می شوند که در کاشان بیشتر موجود اند تا در مشهد. 

 

 

فروش اینترنتی فرش سجاده ای سوگند : 

 


فروش اینترنتی فرش سجاده ای شرکت سوگند در سایت شرکت فرش سجاده ای سوگند به فروش می رسد این سایت شامل محصولات متفاوتی است که یکی از آن ها فرش سجاده ای 500 و 700 شانه در کیفیت های مختلف اکرولیک و ورژن است باید بگوییم که طرح های فرش های سجاده ای 500 و 700 شانه کاملا با هم مشابه اند به همین دلیل هر طرحی که انتخاب کنید می توانید در تمامی بافت های فرش ماشینی آن را مشاهده کنید . مزیت خرید اینترنتی فرش سجاده ای این است که زمان کمتری برای خرید صرف می کنید اما حتما قبل خرید فرش های ماشینی نسبت به کیفیت های مختلف فرش های ماشینی وسجاده فرش اطلاعات کافی داشته باشید .