خرید فرش نمازخانه کاشان چطور و چگونه ؟

خرید فرش نمازخانه ای کاشان با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و به صورت خرید اینترنتی فرش سجاده ای و فرش مسجد به چه صورت انجام می شود؟ آیا هر فرشی را می توان به عنوان فرش مسجد خریداری کرد؟ بهترین نوع فرش سجاده ای برای مسجد و حسینیه کدام است ؟ چرا باید فرش برای مسجد و نمازخانه بخریم ؟ این ها سوالاتی است که در مورد فرش های نمازخانه ای ذهن خریداران را به خود جلب می کند در مرحله اول باید بگوییم که نمازخانه محیطی است که در یکی از فضاهای عمومی مانند مدرسه , دانشگاه , بیمارستان و یا حتی ادارات وجود دارد که هم برای استراحت و هم برای نماز خواندن حتی گاهی برای مطالعه نیز از آن استفاده می شود به همین دلیل این که چه فرشی را برای نمازخانه و مسجد خود استفاده کنیم سوالی است که ممکن است بسیاری از افراد را در خرید فرش مسجد و نمازخانه بوجود آید 

 

بخوانید : فروش اینترنتی فرش سجاده ای 

 

فرش نمازخانه کدام است ؟

 

 


این سوال که کدامیک از فرش ها را برای نمازخانه انتخاب کنیم اولین سوالی است که هر شخصی را به چالش می اندازد به نظر ما بهتر است از فرش سجاده ای محرابی و یا سجاده فرش های تشریفاتی برای مسجد استفاده کنیم زیرا که با این سجاده فرش ها تشخیص جهت قبله اسان تر است اما اگر مساجد کوچک باشد و در اداره های کوچک واقع باشند حتی می توانیم از فرش های ماشینی 6 و 9 و 12 متری در طرح های زیبا و شیک نیز برای مسجد و حسینیه استفاده کنیم اما گاهی نمازخانه ها مانند نمازخانه های مساجد بزرگ کمی بزرگ می باشد می توانیم از فرش های سجاده ای محرابی و تشریفاتی استفاده کنیم اگر مکان تاریخی داریم وقدمت بسیار زیادی دارد و می خواهیم از سجاده فرش برای آن استفاده کنیم بهتر است که از فرش های یکپارچه برای این مکان ها استفاده کنیم . اگر مساجد شما فضای بزرگی را شامل می شود می توانید حتی از فرش های ماشینی به صورت کناره ای استفاده کنید که عرض بیشتری نیز داشته باشند. مثلا عرض این فرش ها تا 3 متر هم باشد اما این سجاده ها همان طور که گفتیم برای فضاهایی مناسب است که حداقل 1000 متری باشند. 

 

 

سجاده فرش چه کیفیتی بخریم ؟ 

 


برخی می پرسند بهتر است که چه کیفیت از سجاده فرش ها را برای مساجد و حسینیه ها خریداری کنیم ؟ ببینید اگر می خواهید همیشه فرش بادوامی داشته باشید بهتر است از سجاده های کیفیت بالای اکرولیک استفاده کنید حتی اگر شانه و تراکم آن ها نیز کمتر باشد زیرا که کلا الیاف اکرولیک خود ماندگاری دارند اما اگر به دنبال این هستید که سجاده فرشی که خریداری می کنید قیمت مناسب تری داشته باشد بهتر است سجاده هایی خریداری کنید که الیاف ان ها ورژن باشد , فرش های سجاده ای بافته شده با الیاف ورژن هیچ ضمانتی ندارند اما می توانید از آن ها حدود سه تا 5 سال استفاده کنید اما برخی به دنبال سجاده های bcf و پلی استر می روند این فرش های سجاده ای بیشتر برای صادرات استفاده می شوند و می توان گفت که هیچ دوام و ماندگاری ندارند , چنانچه می خواهید خرید خوبی داشته باشید سعی کنید سجاده فرش های صد در صد اکرولیک هیت ست شده خریداری کنید 

 

 

سجاده فرش چن شونه بخریم ؟ 

 


برخی از ما می پرسند که فرش های سجاده ای چن شونه بهتر هستند تا ان ها را خریداری کنیم ؟ ما می گوییم که اگر قصد دارید که امروزه پر فروش ترین سجاده فرش هایی که در بازار موجودند فرش های سجاده ای 500 و 700 شونه هستند در این میان دوام و ماندگاری فرش های سجاده ای 700 شانه بهتر است اما باید بگوییم که ارتفاع خواب فرش های سجاده ای 500 شانه نسبت به فرش های 700 شانه بیشتر است , سجاده فرش هایی نیز هستند که طرح 700 نامیده می شوند , این سجاده فرش ها ارتفاع خاب کمی دارند به طوری که تراکم آن ها نیز مانند تراکم فرش های 700 شانه می باشند چنانچه به دنبال خرید فرش سجاده ای خوب و با کیفیت برای نمازخانه هستید به شما پیشنهاد می کنیم که به خرید فرش نمازخانه ای کاشان 700 شانه بپردازید . حتی اگر قصد خرید فرش ماشینی هم دارید که سجاده فرش های محرابی و تشریفاتی نباشند بهتر است فرش های ماشینی 700 شانه بخرید . 

 

 

خرید مستقیم فرش نمازخانه ای کاشان : 

 


خرید مستقیم فرش نمازخانه ای کاشان به چند صورت امکان پذیر است , اولا این که فرش های نمازخانه ای را به صورت حضوری خریداری کنید که برای خرید ان ها باید به کاشان آمده و در محل شرکت حضور پیدا کرده و اقدام به خرید کنید اما می توانید به صورت اینترنتی نیز اقدام به خرید فرش ماشینی کنید , که فرش های سجاده ای و فرش کاشان به صورتی است که در سایت فرش و سجاده فرش سوگند نیز می توانید خرید مد نظر خود را انجام دهید , فروش اینترنتی فرش سجاده ای در سایت فرش و سجاده فرش سوگند به صورت اینترنتی امکان پذیر است . 

 

 

چرا خرید سجاده فرش از کاشان : 

 


برخی از ما می پرسند که فرش سجاده ای از کاشان بخریم و یا از مشهد , می گوییم که کلا باید به دنبال خرید فرش سجاده ای خوب و با کیفیت بود , اگر می دانید که فرش های سجاده ای کاشان از نظر کیفیت بهترند به دنبال خرید فرش های سجاده ای کاشان بروید و اگر میدانید که فرش های مشهد بهترند به دنبال فرش های سجاده ای مشهد بروید کلا در دو شهر کاشان و مشهد فرش های سجاده ای وجود دارند اما فرش های سجاده ای کاشان با تنوع زیادی بافته می شوند به صورتی که هم اکرولیک اند و هم ورژن اند و هم bcf . اما فرش های سجاده ای مشهد کیفیت ان ها تماما اکرولیک اند اما در میان فرش های اکرولیک فرش های کاشان و مشهد هیچ تفاوتی با هم ندارند , قیمت فرش های سجاده ای کاشان و مشهد نیز با یکدیگر یکسان است , در واقع می توان گفت که در کیفیت یکسان قیمت آن ها مشابه فرش های اکرولیک اند .