قیمت فرش سجاده ای ارزان کاشان چقدر است ؟

قیمت فرش ماشینی سجاده ای ارزان کاشان به چه عواملی بستگی دارد ؟ علاوه بر این باید بگوییم که فرش سجاده ای ارزان قیمت با چه کیفیت هایی ارائه می شود ؟ بهترین کیفیت فرش سجاده ای کاشان کدام است ؟ یکی از سوالاتی که در زمینه انواع سجاده فرش ها برای خریداران فرش سجاده ای بوجود می آید این است که می توانند کدام کیفیت از فرش های سجاده ای را خریداری کنندتا بتوانند فرش خوب و بادوامی را برای مسجد و حسینیه خود داشته باشند , خرید سجاده های مسجدی می تواند از راه های مختلفی صورت گیرد که از جمله آن می توان به خرید حضوری و یا حتی اینترنتی فرش ها و سجاده فرش ها اشاره کرد , خرید حضوری فرش های مسجد و سجاده فرش انجام داد . 

 

 

فرش سجاده ای ارزان کاشان : 

 


زمانی که می گوییم به دنبال کالای ارزان هستیم نباید به دنبال کیفیت مناسب نیز باشیم اما ارزانی تا ارزانی با هم تفاوت دارد این که ارزانی برای کدام کیفیت های کالا ها می باشد , سوالی است که با پاسخ آن می توانیم حتی قیمت فرش های سجاده ای ارزان کاشان را پی ببریم . ارزان بودن فرش های ماشینی از کیفیت ان ها بدست می اید , مثلا ممکن است از نظر شانه و تراکم در کیفیت پایین تری واقع باشند و یا اینکه جنس نخ و الیاف آن ها کیفیت کمتری داشته باشند , اما در این میان بهتر است فرش های با شانه و تراکم کمتر بخریم یات الیاف کم کیفیت تر ؟ 

 

 

قیمت فرش سجاده ای ارزان با شانه و تراکم کمتر : 

 


شانه و تراکم درست است که در کیفیت فرش های سجاده ای اثر گذار است , اما قیمت فرش های سجاده ای را نمی توانند در کیفیت نخ یکسان چنان تغییر دهند مثلا اگر الیاف فرش اکرولیک باشند چه فرش های 320 شانه بخریم چه 700 شانه قیمت آن ها از متر مربعی 350 هزار تومان بالاتر است به همین دلیل نمی توانیم انتظار داشته باشیم که فرش های سجاده ای با قیمت هر متر مربع 200 و یا کمتر با شانه و تراکم پایین اما جنس الیاف خوب خریداری کنیم پس همین طور که متوجه شدید جنس نخ و الیاف استفاده شده در فرش ماشینی بسیار در قیمت فرش های ماشینی اثر گذار است طوری که می توان گفت اصلی ترین عامل تغییر قیمت فرش های ماشینی همین جنس نخ آن ها است اما اگر فرش سجاده ای ارزان قیمت می خواهیم کدام یک از فرش های سجاده ای را با چه الیافی خریداری کنیم ؟ 

 

 

الیاف فرش سجاده ای ارزان قیمت : 

 


برخی از ما می پرسند که الیاف فرش سجاده ای ارزان قیمت کدام است ؟ همان گونه که می دانید بهترین نوع الیاف برای بافت فرش های ماشینی الیاف صد در صد اکرولیک هیت ست شده می باشد که اولا عمر و دوام و ماندگاری بالایی دارند از طرف دیگر قیمت آن ها نیز بالاست اما ارزان ترین نوع فرش های سجاده ای که در بازار موجود است الیاف bcf است امروزه سجاده فرش هایی نیز با این الیاف بافته می شود بیشتر برای صادرات استفاده می شود زیرا فرش های بافته شده با الیاف bcf ن دوام و ماندگاری دارند و نه اینکه مدت زمان زیادی می مانند بلکه فقط یک سال عمر دارند اگر از پاخور آن ها استفاده کنید نمی توانید انتظار کیفیت از ان ها داشته باشید در مورد این فرش ها و قیمت آن ها باید بگوییم که قیمت فرش های bcf وابسته به وزن فرش های ماشینی است که هر متر مربع از فرش ها چه وزنی داشته باشند هر چه وزن فرش های bcf کمتر باشد قیمت آن ها هم کمتر خواهد بود امروزه فرش های سجاده ای bcf را می توانید از هر متر مربع 130 تا 180 هزار تومان با مشخصات 320 شانه و تراکم پایین خریداری کنیم . 

 

 

الیاف پلی استر بهتر است یا ورژن  ؟ !!! 

 


صد در صد الیاف ورژن نسبت به الیاف پلی استر بهتر است هر دو الیاف جزیی از الیاف مصنوعی می باشند اما در این میان الیاف ورژن نسبت به ورژن کیفیت بهتری دارند و الیاف پلی استر کیفیت کمتری دارند امروزه برخی تولید کنندگان حتی وقتی می خواهند فرش ورژن نیز تولید کنند فرش هایی تولید می کنند که برخی الیاف ان ها ورژن و برخی الیافی که کمتر نیز در آن استفاده می شود الیاف پلی استر می باشند , به همین دلیل قیمت کمتری دارند نسبت به فرش هایی که صد در صد ورژن باشند در مورد فرش های ورژن و پلی استر باید بگوییم که امروزه الیاف این فرش ها نیز کاملا هیت ست شده اند طوری که اصلا پرزدهی ندارند. برای خرید فرش های پلی استر و ورژن می توانید از طریق سایت فرش سوگند نیز اقدام کنند. 

 

 


فرش های سجاده ای ورژن با چه کیفیتی بافته می شوند؟ 

 


امروزه فرش های سجاده ای ورژن به دو صورت 500 شانه و 700 شانه بافته می شوند بیشتر دستگاه های هایی که بافت ورژن دارند همان دستگاه های بافت تکسیما می باشند که در واقع 500 شانه طرح 700 می باشند و یا دستگاه های 700 شانه تکسیما که شانه اصلی آن ها 670 و برخی از ان ها 700 می باشد , برخی شرکت های تولیدی فرش های ماشینی نیز دستگاه های 700 شانه شونهر تولید می کنند به همین دلیل می توان گفت که این فرش های سجاده ای با کیفیت های 440 شانه و همچنین پایین تر تولید نمی شوند . 

 

 

خرید اینترنتی فرش های سجاده ای ارزان قیمت : 

 


قیمت فرش ماشینی سجاده ای ارزان کاشان همان طور که گفتیم از هر متر مربع 130 هزار تومان شروع میشود اما خرید اینترنتی فرش های سجاده ای ارزان قیمت کاشان در سایت فرش سجاده ای سوگند نیز می توانید انجام دهید طوری که طرح های مختلفی در سه دسته فرش های ماشینی 700 شانه اکرولیک و 700 شانه ورژن و 500 شانه به صورت اکرولیک و ورژن در انواع مختلف فرش های سجاده ای و فرش های مسجدی و فرش های تشریفاتی و محرابی وجود دارد که حتی می توان به صورت خرید حضوری نیز سجاده فرش ها را خریداری کرد.