فروش اینترنتی فرش سجاده ای

فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی امروزه در بسیاری از سایت های فروش فرش ماشینی و سجاده فرش مسجدی انجام می شود اما نکته ی جالب این است که فروش فرش سجاده ای نه تنها امروزه توسط تولید کننده ها بلکه توسط برخی از واسطه های فروش فرش ماشینی و سجاده فرش نیز صورت می گیرد به همین دلیل در زمان خرید سجاده فرش باید حتما کیفیت فرش های مسجدی را بشناسیم تا بهترین انتخاب را در میان فرش های مسجدی داشته باشیم قیمت فرش سجاده ای مسجدی عاملی است که می تواند در فروش اینترنتی انواع سجاده ها تاثیر گذار باشد طوری که تولید کننده سجاده فرش حتما قیمت کمتری از فرش سجاده ای را ارائه می دهد حال آنکه واسطه ها همواره قیمت بیشتری دارند ویا اینکه کیفیت آن ها اصل نیست اما در این نوشته قصد داریم اطلاعاتی در مورد خرید فرش سجاده ای در اختیار شما قرار دهیم . 

 

 


سجاده فرش مسجد : 

 

 


همان گونه که می دانید از لحاظ طرح فرش های سجاده ای مسجد به دو نوع طرح کلی تقسیم بندی می شوند اول طرح های فرش سجاده ای که به صورت محرابی هستند و همواره مورد توجه مساجد به خصوص مساجد اهل شیعه قرار می گیرند و در واقع از انجا که محرابی که خود شیخ مسجد در ان نماز می گذارد خود به شکل محراب است , کل مسجد به شکل یکپارچه با سجاده های محرابی می گردد اما نوع دیگری از سجاده ها , سجاده های تشریفاتی هستند , سجاده های تشریفاتی بیشتر در میان اهل سنت استفاده می شود زیرا که به نمازگزاردن روی محراب اعتقاد ندارند اما نوع دیگری از سجاده ها سجاده های عرض 3 متر هستند که به صورت رول می باشند , برخی برای مسجد سجاده های یکپارچه خریداری می کنند . 

 

 

تفاوت سجاده فرش تشریفاتی وکناره : 

 


سجاده فرش تشریفاتی تنها یک حاشیه در بالای خود دارند که همین کناره محل قرار دادن مهر در سجاده فرش می باشد  حال انکه فرش های کناره دو عدد حاشیه یکی در بالای خود یکی در پایین خود دارند . فرش های تشریفاتی تنها یک عرض دارند و آن ها 125 سانتی متر است حال آنکه کناره ها ممکن است عرض های مختلفی داشته باشند , برخی از آن ها عرضشان 50 سانتی متر است برخی دیگر عرض های متفاوتی دارند و تا عرض 4 متر عرض فرش ها ادامه پیدا می کند. طول سجاده های تشریفاتی به اندازه طول هر صف مسجد است حال انکه طول کناره  فرش ها در حدود 20 تا 30 متر است . سجاده های تشریفاتی فقط برای مساجد استفاده می شوند حال انکه کناره ها می توانند برای راهرو ها وتمامی مکان ها در خانه ها استفاده شوند حتی برخی کناره های عرض بالاتر می توانند به عنوان فرش آشپزخانه و اتاق خواب نیز استفاده شوند. 

 

 


فروش اینترنتی فرش سجاده ای سوگند : 

 


یکی از شرکت های تولیدی فرش سجاده ای , شرکت سجاده فرش سوگند است که خود به تولید انواع فرش های سجاده ای در کیفیت های مختلف می پردازد نکته ی مهم در مورد خرید سجاده فرش از این شرکت این است که این شرکت خود تولیدی سجاده فرش است پس برای خرید سجاده فرش می توانید با اطمینان کامل اقدام به خرید سجاده فرش کنید. فروش اینترنتی فرش سجاده ای سوگند در سایت سجاده فرش سوگند صورت می گیرد  اما حتما قبل از خرید اینترنتی فرش سجاده ای باید از کیفیت فرش های سجاده ای , اگاهی های لازم را پیدا کنید . به نظر شما برای مسجد چه سجاده فرشی خریداری کنیم ؟ 

 

 

کدام سجاده فرش را بخرم ؟ 

 


برخی در زمان خرید سجاده فرش از ما می  پرسند که کدام کیفیت از فرش سجاده ای را خریداری کنیم ؟ باید بدانیم که خرید فرش سجاده ای با کیفیت تا حد زیادی وابسته به این که چه مقدار هزینه بخواهیم برای فرش مسجد داشته باشیم . اگر وسع مالی برای خرید سجاده فرش با کیفیت را دارید بهتر است بهترین فرش های سجاده ای را خریداری کنید اما در کل بدانید که بهتر است سجاده فرش های اکرولیک را خریداری کنید زیرا که این فرش ها بخاطر جنس الیاف خوبی که دارند نمی سوزند علاوه بر این شفافیت و زیبایی خاص خود را دارند و فرش های نرم وباکیفیتی هستند .علاوه بر این که عمر و دوام و بالایی دارند . اما اگر توان خرید فرش های سجاده ای کیفیت بالا را ندارید سعی کنید حداقل سجاده های ورژن خریداری کنید اما حتی الامکان فرش های سجاده ای bcf خریداری نکنید زیرا که این سجاده ها عمر و دوام و ماندگاری اصلا ندارند و از طرف دیگر کیفیت آن ها مناسب نیست

 

 

سجاده فرش چن شانه بخریم ؟ 

 


برخی در خرید سجاده فرش با مشکل روبرو می شوند که کدام شانه از سجاده فرش مناسب تر است بهتر است سجاده فرشی که خریداری می کنید بین 500 و 700 شانه باشد , سجاده های 700 شانه دوام و ماندگاری بالاتری دارند به همین دلیل کیفیت بهتری دارند .و متراکم تر هم می باشند اما قیمت این سجاده فرش ها نسبت به سجاده های 500 شانه بیشتر است . در خرید اینترنتی فرش سجاده ای سعی کنید سجاده هایی خریداری کنید که کیفیت بهتری داشته باشد حتما در زمان خرید سجاده فرش از مسئولان فروش فرش سجاده ای بخواهید که راهنمایی های لازم را در جهت خرید فرش سجاده ای با کیفیت به شما ارائه دهند. 

 

 

سجاده فرش میثاق :

 


یکی از برندها و نام های معتبری که برای شرکت سجاده فرش سوگند وجود دارد سجاده فرش میثاق است به همین دلیل از انجا که برخی مشتریان ما را با این نام می شناسند بر آن شدیم که توضیح کوتاهی در مورد آن داشته باشیم.

 

 

خرید حضوری فرش سجاده ای : 

 


برخی مساجد با توجه به این که متراژ بالایی از سجاده فرش نیاز دارند سعی می کنند که به خرید حضوری فرش سجاده ای بپردازند به همین دلیل می تاونند در محل شرکت حضور پیدا کنند و با دیدن کیفیت های مختلف سجاده فرش , سجاده فرش ماشینی مد نظر خود را خریداری کنند .در این صورت می توانید خرید اطمینان بخش تری داشته باشید . در زمان خرید سجاده فرش می توانید مبلغ محدودی به عنوان بیعانه واریز کنید بقیه مبلغ را در زمان نصب سجاده فرش ها پرداخت کنید .قیمت فرش سجاده ای در خرید حضوری و خرید اینترنتی فرش سجاده ای هیچ تفاوتی با هم ندارد .

 

شماره تماس جهت مشاوره و خرید فرش سجاده ای مسجد : 

09133631099 ( آقای مریخی ) 

03154750903 ( شرکت فرش سوگند )