فرش سجاده ای متری چند ؟؟!!!

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای هر خریدار فرش سجاده ای بوجود می اید این است که فرش سجاده ای متری چند و کدام یک از شرکت های سجاده باف کاشان فرش های سجاده ای را ارزان تر ارائه می دهند علاوه بر این مردم به دنبال خرید فرش سجاده ای باکیفیت هستند تا دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد و بتوانند چندین سال از این فرش مسجد استفاده کنند از انجا که امروزه هم نسبت به قبل قیمت های سجاده فرش های موجود در بازار بسیار زیاد تر شده است همواره هیات امنای مسجد بیشتر به این نتیجه می رسند که حتما باید فرش سجاده ای بهتری را خریداری کنند اما به نظر شما در زمان خرید سجاده فرش ها باید به چه نکاتی توجه کنیم تا بتوانیم خرید مطمئن تری را در فرش مسجد داشته باشیم ؟ آیا می توان برای خرید فرش مسجد به هر فروشنده ای اطمینان کرد ؟ کدام شیوه برای خرید فرش های مسجد و نمازی مناسب تر است ؟ بزرگترین تولید کننده انواع فرش های سجاده ای مخصوص مساجد و حسینیه ها کدام است ؟ با ما در این نوشته همراه باشید تا بتوانید پاسخی برای تمامی سوالات بالا داشته باشید . 

 


بخوانید : فرش سجاده ای ارزان

 


فرش سجاده ای اکرولیک بخرید ؟ 

 


گرانترین نوع فرش های سجاده ای در هر کیفیتی همان سجاده فرش های ماشینی اکرولیک هستند زیرا که الیاف این نوع سجاده فرش های ماشینی الیافی مستحکم و با کیفیت هستند که اگر در فرش های ماشینی استفاده شوند موجب نرمی بیشتر از حد فرش های ماشینی و سجاده فرش ها شده علاوه بر این که سجاده فرش ها شفافیت فوق العاده ای را با استفاده از این الیاف دارد و از طرف دیگر باید بگوییم که فرش های سجاده ای اکرولیک , فرش هایی هستند که در اثر برخورد جنس های داغی مانند اتو و یا حتی دیگ های غذا نمی سوزند همین خاصیت برای مساجد و حسینیه ها بسیار مهم است از طرف دیگر تمیز کردن و شست و شوی فرش های سجاده ای اکرولیک اسان تر است هر فرش سجاده ای پلی استرو یا جنس های پایین تر در اثریک یا دوبار شست و شو سریع نابود شده و از بین می رود اما فرش های سجاده ای اکرولیک فرش هایی هستند که حتی تا بیست سال هم می توانند عمر داشته باشند اما قیمت فرش های سجاده ای اکرولیک نسبت به بقیه سجاده فرش ها کمی بالاتر است این موضوع نیز کمی عادی به نظر می رسد زیرا که هیچ ارزانی و گرانی بی دلیل نیست . 

 


بخوانید : فرش سجاده ای آریا 
بخوانید : فرش سجاده ای سبحان 
بخوانید : لیست قیمت فرش سجاده ای 

 

 

فرش سجاده ای هیت ست شده بخرید !!!

 


گاهی هیات امنای مساجد به ما می گویند که سجاده فرشی که دفعه قبل خریداری کرده ایم کاملا پرزدهی دارد به همین دلیل قصد داریم که فرش مسجد مورد نظر خود را عوض کنیم شما چه نوع سجاده فرشی را به ما پیشنهاد می دهیم باید بگوییم که پرزدهی فرش های سجاده ای به عاملی به نام هیت ست شدن الیاف سجاده فرش ها بستگی دارد  طوری که اگر الیافی که در فرش های مسجد استفاده می شود در زمان ریسندگی هیت ست شده باشد در واقع فرایند گرمادهی فوق العاده ای به آن داده شده باشد می توان گفت که این سجاده فرش ها اولا کاملا الیاف مقاوم و بادوامی دارند از طرف دیگر پرزدهی الیاف ان به حداقل می رسد نکته ی دیگری که لازم است آن را به شما گوشزد کنیم این است که الیاف هیت ست امروزه در تمامی سجاده فرش ها در هر نوع الیافی چه اکرولیک و چه پلی استر دیده می شود به همین دلیل حتما در زمان خرید فرش های مسجد از تولید کنندگان بپرسید که آیا الیاف کاملا هیت ست هستند ویا خیر ؟ از طرف دیگر باید بگوییم که رنگ های تیره حتی اگر هیت ست هم شده باشند هنوز پرزدهی دارند چاره آن چیست ؟ در این مواقع به خریداران فرش مسجد و سجاده فرش ها توصیه می کنیم که حتما سجاده فرشی که خریداری می کنید را بار اولی که می خواهید جاروب کنید کمی خیس کرده و حتما از جارو درستی برای جارو کردن استفاده کنید تا پرزدهی اولیه آن تمام شود ؟ 

 

 

بخوانید  : فروش اینترنتی فرش سجاده ای 

 

 

فرش سجاده ای 500 و 700 شانه بخرید !!!! 

 


موضوع دیگری که به خریداران فرش های سجاده ای گوشزد می کنیم این است که حتما سجاده فرشی که خریداری می کنید 500 و 700 شانه باشد زیرا که این سجاده فرش ها عمر بهتری دارند و شانه و تراکم آن ها متناسب تر است اما این که فرش سجاده ای 500 شانه بخریم یا فرش سجاده ای 700 شانه !!! بستگی به بودجه مسجد و نمازخانه و حسینیه دارد اما سعی کنید حتما سجاده فرشی خریداری کنید که شانه و تراکم واقعی داشته باشد امروزه بسیاری از فروشندگان فرش های سجاده ای , سجاده ای که به فروش می رسانند تراکم واقعی ندارد به همین دلیل بهتر است که حتما فرش های مسجد را از تولید کننده واقعی خریداری کنید . شرکت هایی که به سجاده باف مشهورند کارشان تنها تولید انواع کیفیت فرش های سجاده ای و  مسجدی برای حسینیه و نمازخانه است , بهتر است برای خرید فرش مسجد به این خریداران اعتماد کنید . 

 

 

فرش سجاده ای متری چند ؟ 

 


فرش سجاده ای متری چند ؟ سوالی است که قبلا به صورت کامل با شرح کیفیت انواع سجاده فرش های ماشینی به توضیح آن پرداخته ایم و قیمت انواع فرش سجاده ای برای مسجد و حسینیه را شرح داده ایم اما به صورت خلاصه باید بگوییم که قیمت فرش های سجاده ای وابسته به شانه و تراکم فرش های سجاده ای , جنس نخ و الیاف فرش مسجدی , نوع دستگاه بافتی , وزن هر متر مربع از سجاده فرش , جنس پود فرش سجاده ای وابسته است , بهترین کیفیت از سجاده فرش ها همین سجاده فرش های اکرولیک با تراکم 2550 واقعی می باشند . شیوه های مختلفی برای خرید فرش های سجاده ای وجود دارد اما بهترین راه این است که برای خرید سجاده فرش ها , به خرید اینترنتی فرش سجاده ای از سایت های افراد تولید کننده فرش مسجد بپردازیم یکی از بزرگترین تولید کننده های فرش سجاده ای کاشان , فرش سجاده ای سوگند است که خود فرش های مسجد باکیفیت را تولید کرده و به صورت فروش اینترنتی  و انلاین به فروش می رساند امروزه شاید با اسامی مانند فرش سجاده ای آریا , فرش سجاده ای سبحان , فرش سجاده ای نگین مشهد , فرش سجاده ای زمرد مشهد و فرش سجاده ای ستاره کویر , فرش سجاده ای محراب نقش روبرو شویم اولا بسیاری از این اسامی خود تولید کننده فرش سجاده ای نیستند و فقط برای فروش فرش سجاده ای برند سازی فوق العاده ای انجام داده اند برخی دیگر نیز اسامی نام هایی است که برای سجاده فرش های زیبای شرکت فرش سجاده ای سوگند وجود دارد 

 

 


برای خرید فرش سجاده ای با ما در تماس باشید . 
0913631099
03154750903
آدرس : استان اصفهان , شهرستان آران و بیدگل , شهرک صنعتی سلیمان صباحی بلوار کارگر اصلی , فرعی 5 بلوار امید نبش سخاوت غربی