فرش چه رنگی مده ؟؟!!!

فرش چه رنگی مده و امسال بخریم بهتره ؟ اخر سال شده و هر کسی دنبال اینه که برای تغییر دکوراسیون خونش ی فرش شیک و قشنگ بخره اما شیک بودن فرش ها بستگی به اینم داره که فرشی که میخریم کاملا مد باشه و به قول بقیه دهن پر کن باشه , پس خانمای خونه خیلی تو کش مکش هستن و سعی می کنن ی چی بخرن که چشم فامیلو جذب کنه !!!! ن بابا همون کور کنه !!!! حالا می خایم ببینیم امسال چه فرشی بخریم اصلا هر رنگ فرشی بخریم برای دکوراسیون خونمون چی رو نشون می ده و اصلا کسیو جذب می کنه یا ن ؟ ایا قیمت رنگ های مختلف فرش ماشینی هم توی مشخصات فنی یکسان فرش ها با هم تفاوت دارن ؟ فرش های رنگ مد سال رو اینترنتی بخریم یا ن ؟ با ما همراه باشید تا بتونید ی انتخاب جذاب و دوس داشتنی برای خونتون داشته باشین.

رنگ های مختلف فرش ماشینی

فرش های ماشینی امروزه با رنگ های مختلفی بافته می شن که از جمله اون ها می تونیم به رنگ های آبی , سرمه ای , روناسی , فیلی , دودی , طوسی یا نقره ای , صدفی , زرشکی , کرم , اشاره کنیم هر کدوم از این رنگ ها خودشون ی تم خاصی به خونتون میدن و با دکوراسیون های رنگ های مختلفی تو خونه ست می شن حالا به نظرتون کدوم رنگ از فرش های ماشینی رو بخریم بریم که ی روانشناسی رنگ روی فرش های خونه داشته باشیم تا انتخاب و خرید فرش برای خانمای سخت گیر خونه راحت بشه !!!! 

فرش ماشینی با رنگ آبی

رنگ آبی از جمله رنگ هایی هستش که طیف رنگ خیلی زیادی داره کلا رنگ آبی دو طیف داره آبی روشن و آبی تیره , رنگ های آبی روشن مثل رنگ فیروزه ای و آبی دریایی و سبز آبی و آبی آسمونی و آبی فسفری هستش , اما رنگ های تیره مثل آبی نفتی و لاجوردی و سرمه ای و آبی کدر هستش , بهترین رنک از میان دسته های رنگ آبی برای اتاق پذیرایی و نشیمن خونه ها همون رنگ آبی روشن و آسمانی و سفید هستش که موجب ایجاد ی حس خاص ارامش و کاهش هیجانات دورنی در خونه می شه حتی اگه تو خونه مهمون هم داشته باشیم حس اطمینان و ارامش بهش می ده اگرم که می خاید خونتون سبک مدرن داشته باشه سعی کنید آبی تیره تو خونه استفاده کنید که خودش نظم رو برای خونه توی افراد تلقی می کنه اما امروزه چنان فرش های ابی تو دید نیسن و فروش ندارن !!!! 

فرش رنگ سرمه ای در دکوراسیون خونه

سورمه ای که برای فرش استفاده میشه بیشتر به رنگ مشکی می زنه و یک رنگ شیک و قاطعانه اس و حس اصالت جدیت و قدرت و ثبات رو به مهمونمون القا می کنه اگه با رنگ سفید رنگ های سرمه ای رو مخلوط کنیم می بینیم که جذابیت خاصی تو خونه ایجاد می کنن بیشتر فرش هایی هم که بافته می شن همین رنگن از اونجا که خونه ها بیشتر دنبال فرش های چرک خورن که کثیفی در اون ها چندان مشخص نباشه به همین دلیل خیلیا همین رنگ از فرش رو خریداری می کنن بیشترخونه هایی که مربوط به افراد بچه دار و سن دار هستش همین رنگ از فرش رو برای دکوراسیون خونشون انتخاب می کنن چون هم شیکه هم فوق العاده دوس داشتنی. 

فرش رنگ کرم در دکوراسیون خونه

فرش رنگ کرم بیشتر برای خونه های عروسونه مده اما امروزه اینقد تنوع فرش های خونه عروسا هم زیاد شده که هر کسی از این رنگ فرش ها هم برای خونش سفارش نمی ده چرا که این رنگ فرش خیلی زود کثیف می شه و کثیفیش همیشه نشون داده می شه و تو ذوق می زنه . اما باید بگم خدمتتون که رنگ کرم جز رنگ های خنثی هستش طوری که هر رنگیو می تونی در کنارش قرار بدی و جذابیت فوق العاده ای ایجاد کنی اما الان رنگ کرم روشن برای فرش مد نیست .

فرش رنگ فیلی در دکوراسیون خونه

رنگ فیلی شبیه به رنگ طوسی روشن است که با توجه به اسمی که داره به رنگ فیل است و از اونجا که رنگ خنثی است با دیگر رنگ ها سازگاری داره و هارومونی جالبی ایجاد می کنه رنگ فیلی امروزه جزیی از رنگ های مد برای خونه هستش که منتقل کننده حس درونگرایی تو خونس و حس مسئولیت پذیری افراد خونه رو بالا می بره اگه رنگ فیلی تیره بشه سمبل غم و غصه می شه که بهتون پیشنهاد می کنم توی دکوراسیون خونه هاتون ازش استفاده نکنین , اما خود رنگ فیلی موجب ایجاد ی دکوراسیون میشه که هم حالت مدرن داره و هم حالت کلاسیک داره . 

بخوانید  : فرش جدید طوسی کدام است ؟ 

رنگ دودی در دکوراسیون منزل

رنگ دودی رنگ ساله و مده برای خرید فرش ماشینی اما بیشتر برای محیط های کاری مناسبه زیرا که ایجاد حس استقلال و خودخواهی می کنه از جمله رنگ های متالیکه . اما بهتون برای خرید این فرش بیشتر از این که برای خونه باشه پیشنهاد می کنیم برای دکوراسیون های مدرن مخصوصا اتاق خواب و اتاق کار ازش بهره ببرین رنگ دودی اگر بخواهد شیک و خاص باشد باید حتما با رنگ هایی مثل نارنجی همراه شود تا محیطی شاد درست کنه 

رنگ طوسی و نقره ای مد ترین رنگ سال

امسال  مدترین رنگی که برای سال وجود داره رنگ طوسی و نقره ایه که برای خونه های عروسونه استفاده می شه و از اونجا که رنگی خنثی هم هستش فوق العاده با هر دکوراسیونی ست می شه و خونه رو برات جذاب می کنه امسال رنگ سال همین فرش های نقره ای هستن و بهتره اگه ی فرش نقره ای خوب می خاید 700 شونشو خریداری کنین .

رنگ صدفی طلایی در دکوراسیون خونه

یکی دیگه از رنگ هایی که امسال مده و برای دکوراسیون خونه هاتون می تونین ازش استتفاده کنین رنگ صدفی طلاییه که فوق العاده شیک و دوس داشتنیه  و دل هر کسیو می بره رنگ صدفی همون رنگ استخوانی هستش , و ی شباهتی بین رنگ موزی با رنگ صدفی وجود داره اما جذابیت فرش های طلایی صدفی که امسال رنگ مد فرش ماشینی هستش فوق العادس فرش های طلاکوب جدید از همین رنگ های صدفی گرفته شدن.