بهترین فصل خرید سجاده فرش کدام است

بهترین زمان برای خرید فرش سجاده ای کدام است ؟ همان گونه که می دانید هر کدام از محصولات شرکت ها زمان و فصلی برای خرید دارند در واقع در زمانی مردم بیشتر به دنبال خرید فرش های مسجد می روند اما ایا در این زمان ها تخفیف خاصی هم شامل حال هیات امنای مساجد و حسینیه ها می شود ؟ با توجه به افزایش قیمت بی رویه  وتورمی که در ایران وجود دارد به نظر شما بهتر است کدامیک از کیفیت های سجاده فرش را برای مساجد خریداری کنیم این ها سوالاتی است که در این نوشته قصد داریم به آن ها پاسخ دهیم هدف شرکت فرش سجاده ای سوگند و همچنین شعار آن این است که هیچ مسجد و نمازخانه ای در ایران بدون فرش سجاده ای نباشد اما حال کدام سجاده فرش را بخریم و شیوه تهیه آن کدام است ؟

بافت فرش سجاده ای :


ببینید همان طور که می دانید بافت فرش سجاده ای نمی تواند توسط تمامی شرکت ها صورت گیرد بلکه شرکت های تولیدی فرش ماشینی خاصی که به آن ها سجاده باف و یا سجاده بافت گفته می شود می توانند همواره به تولید فرش های سجاده ای بپردازند اما چرا فقط شرکت های سجاده بافت تولید فرش سجاده ای می کنند ؟! نگاه کنید معمولا مساجد و حسینیه ها همواره صاف و بدون ستون ساخته نمی شوند علاوه بر این که قبله ی مساجد نیز اصلا صاف نیست به همین دلیل بهتر است که اندازه گیری و بافت ان توسط افراد خبره صورت گیرد که کاملا به این کار واقف باشند از این رو شرکت هایی که تنها کار آن ها بافت فرش سجاده ای برای مسجد می باشد , سجاده باف نامیده می شوند یکی از این شرکت ها شرکت سجاده فرش و سجاده باف سوگند کاشان است .

بهترین برند های فرش سجاده ای کدام اند ?

ببنید امروزه هنوز برند خاصی برای این که خود تنها تولید کننده فرش سجاده ای باشد در جایی شناخته نشده است به همین دلیل هیات امنای مساجد همواره برای خرید سجاده فرش دچار چند گانگی می شوند که این سجاده ها اصلا از کجا خریداری شود ؟ مهم ترین مسئله در این زمان این است که برای خرید فرش های سجاده ای باید از تولید کننده اقدام به خرید کنید زیرا زمانی که از تولید کننده خرید انجام می دهید می توانید مطمئن باشید که کاری که خریداری کرده اید ضمانت دارد و هم این که پاسخگویی به سوالات شما نیز حتی بعد از خرید وجود دارد تولیدکنندگان بزرگی در زمینه فرش سجاده ای امروزه فعالیت دارند که از جمله آن ها می توان به سجاده فرش سبحان , آریا , امین , سوگند اشاره کرد .

 

خرید اینترنتی فرش سجاده ای بهتر است یا خرید حضوری ؟!!!


همه از ما می پرسند که آیا اگر برای خرید سجاده فرش به کاشان بیاییم قیمت فرش های سجاده ای نسبت به خرید اینترنتی و غیر حضوری تفاوت دارد ؟ باید بگوییم که قیمت های فرش سجاده ای در هر دو صورت حضوری و اینترنتی با یکدیگر یکسان است و امروزه از ان دلیل خرید اینترنتی فرش های مسجدی و سجاده فرش ها را راه اندازی کرده ایم که اولا دنیای علم همواره پیشرفت می کند و ما نیز همزمان با همین پیشرفت باید پیشرفت کنیم از طرف دیگر خرید حضوری فرش های مسجد برای هر شخصی از هر منطقه ای امکان پذیر نیست که اولا به کارخانه تولیدی فرش های مسجدی بیاید و سجاده مد نظر خود را خریداری کند از طرف دیگر بسیاری از مغازه هایی که در شهرهای مختلف وجود دارند نیز سجاده فرش ندارند از این رو نمی توان کلا خرید حضوری انجام داد پس بهتر است با خرید اینترنتی سجاده فرش ها همسو شده و خرید فرش مسجد را به صورت انلاین انجام دهیم

زمان خرید سجاده فرش :


برخی از ما می پرسند که بهترین زمان برای خرید فرش های مسجد کدام است ؟! باید بگوییم که زمان خاصی برای خرید فرش سجاده ای وجود ندارد اما معمولا هیات امنای مساجد در ماه های رجب و شعبان و قبل از ماه رمضان اقدام به خرید فرش های سجاده ای می کنند حسینیه ها نیز معمولا قبل از ماه محرم اقدام به خرید فرش های سجاده می کنند در واقع می توان گفت که این ماه ها در سال به عنوان ماه خرید فرش های سجاده ای شناخته می شود معمولا شرکت های تولیدی سجاده فرش نیز در همین ماه ها تخفیفات خاصی را برای خریداران سجاده فرش در نظر می گیرند اما این که چه طرح و چه رنگی از فرش های سجاده ای برای خرید مناسب تر است سوالی است که کاملا سلیقه ای بوده و به خود هیات امنای مسجد بستگی دارد !!!

سجاده فرش ارزان بخریم یا نه ؟!!!


ببینید ارزان بودن یک صفت است و ممکن است از دید هر شخصی با شخص دیگر تفاوت داشته باشد اما ارزان قیمت ترین نوع فرش های سجاده ای که در بازار امروزه وجود دارند سجاده فرش های bcf هستند که عمر مفید آن ها فقط دو تا سه سال است به همین دلیل اصلا خرید آن را به شما پیشنهاد نمی کنیم اگر به دنبال خرید فرش سجاده ای ارزان ولی با کیفیت هستید بهتر است در عادی ترین حالت ممکن سجاده فرش های ورژن چه با کیفیت 500 و چه با کیفیت 700 شانه را خریداری کنید . شرکت فرش سوگند خود تولید کننده انواع فرش های سجاده ای ورجین با کیفیت های مختلف است.

پر فروش ترین رنگ سجاده فرش کدام است ؟ !


برخی از ما می پرسند که پر فروش ترین رنگ برای سجاده فرش ها کدام است باید بگوییم که امروزه سجاده فرش ها با رنگ های مختلف آبی , سبز , روناسی , زرشکی , مشکی , سرمه ای , کرم , گردویی , فیلی , نقره ای تولید می شوند اما رنگ ابی به دلیل ارامش خاصی که برای فضای مسجد به همراه می اورد نسبت به بقیه فرش های سجاده ای بسیار پر فروش تر بوده بعد از ان اگر سجاده فرشی که خریداری می کنید 500 و یا شانه کمتر دارد می توانید سجاده فرش های سبز رنگ نیز خریداری کنید معمولا شرکت های تولیدی فرش های سجاده ای همواره سجاده فرش های سبز و آبی را در طرح های پر فروش برای متراژ های کم موجود دارند .